+31 (0) 413 34 42 19 info@orinso.com

Over ons

Organic Industrial Solutions; daar staan we voor!

When organic matters

Orinso is dé expert in biomassa en alle organische ongevaarlijke reststromen.
Wij bieden maatoplossingen voor onze afnemers en realiseren de beste verwaarding van organische reststoffen.

Hoe doen we dit?

Reststoffen worden niet geproduceerd, maar komen vrij uit een ander, primair, proces. Hierdoor kan de samenstelling ervan erg schommelen en is onderzoek daarnaar bijzonder belangrijk. Door goede analyse van zowel die samenstelling als de juridische status van de reststof, kunnen wij heel gericht op zoek gaan naar de beste afnemer.

Daarnaast leveren we organische reststoffen op maat voor onze afnemers voor diverse verwerkingsprocessen. En met onze logistieke partner Van der Linden verzorgen we de logistiek van nat/steekvast en droog tot vloeibare stromen.

Tot slot bedenken en leveren we tailormade oplossingen voor klantspecifieke vraagstukken.

Vertrouwen

Je hoort het vaak, maar samenwerken is een kwestie van vertrouwen. Dit geldt niet alleen voor de economische en juridische kant van zakendoen, maar vooral voor het vertrouwen dat we doen wat we beloven.

 

Kennis als toegevoegde waarde

Al onze medewerkers zijn specialist in hun vak en werkgebied. Het woord ‘nee’ kennen we niet en we blijven zoeken totdat we een oplossing voor onze klanten vinden.

 

Neutrale rol

Zelf hebben we geen verwerkingsbedrijven. Dat brengt ons in de unieke en vooral neutrale positie om altijd naar de beste oplossing te zoeken. Hierbij hebben we de wens om een duurzame samenwerking met onze klanten en afnemers op te bouwen en gaan daar graag over in gesprek.

Het team van Orinso

Ontmoet de mensen achter Orinso. Zij denken mee aan de oplossingen voor de vraagstukken van jouw bedrijf.

Jan van der Linden

Jan van der Linden

Managing Director

0031 6 51287174
jan@orinso.com

Peggy Vermeylen

Peggy Vermeylen

Sales Support

0032 473 574071
peggy@orinso.com
Hans Jansen

Hans Jansen

Sales Nederland en België

0031 6 21103879
hans.jansen@orinso.com
Petra van Hout-Simons

Petra van Hout-Simons

Backoffice

0031 413 344219
backoffice@orinso.com
Marc van Bets

Marc van Bets

Sales België en Frankrijk

0032 473 766514
marc@orinso.com
Anita van den Heuvel

Anita van den Heuvel

Business Administration

0031 413 341930

anita.van.den.heuvel@orinso.com

Toine Peters

Toine Peters

Sales Nederland en Duitsland

0031 6 20362299
toine.peters@orinso.com
Gerard van Vught

Gerard van Vught

Sales Nederland en België

0031 6 29325233
gerard.van.vught@orinso.com
Jos van Houtum

Jos van Houtum

Managing Director

0031 6 22421943
jos@orinso.com
Frank Meulendijks

Frank Meulendijks

Sales Nederland en Groot-Brittannië

0031 6 15529091

frank.meulendijks@orinso.com

Kies ook voor Orinso

Tegen welke vraagstukken loopt jouw bedrijf aan?

Orinso Nederland B.V. Veghel

Middegaal 53
5461 XC Veghel
Nederland

T +31 413 34 42 19
F +31 413 37 68 44
E info@orinso.com

Orinso n.v. Antwerpen

Dascottelei 11
B-2100 Antwerpen
Belgium

T +32 3 350 19 10
F +32 3 350 19 19
E info@orinso.com

Orinso GmbH
Kleve

Siemensstrasse 31
DE-47533 Kleve
Deutschland

T +49 28 217 483 055
F +49 28 217 483 056
E info@orinso.com

Orinso France S.A.R.L.

130 Boulevard de la Liberté
F59000 Lille
France

T +33 3 28 38 55 70
F +32 3 350 19 19
E info@orinso.com